KİOSK

TASARIM VE ÜRETİM

Sosyal medyada bizi bulun

Dokunmatik Ekranlı Kiosk

Biz projenizi tamamlayıcı kiosklar üretiyoruz. Masa kiosklar günümüzün her alanında özellikle mağaza sektöründe rabet görmekte. Ürün tanıtımlarında kulaylık sağlayan dijital signage ekipmanlarına uygun kiosk çözümlerimizle hayatı kolaylaştırmanıza yardımcı oluyoruz.

İNDOOR Duyuru & Tanıtım Kiosk

Tanıtım ve reklam kioskları firmanızın istediğiniz lokasyonuna tekerlekli taşınabilme kolaylığı ile istediğiniz yere sabitleyebilirsiniz.Ekran: 55'' Taşıyıcı şase:40x40 metal kutu profil. Giydirme: 2 mm sac malzeme üzerine 0,8 m gold paslanmaz. Donanım: Işıklı power led logo (Akrilik), fan ve klima ile soğutma, elektrostatik boya ve gold kaplama.

İNDOOR Dokunmatik Yönlendirme Kiosk

Dokunmatik ekran yönlendirme kiosklar ile personele ihtiyaç duymadan mağaza ve hizmet alanlarınızın daha rahat, anlaşılır şekilde bulunmasını sağlayabilirsiniz .Ekran: 43'' Taşıyıcı şase:40x40 metal kutu profil. Giydirme: 2 mm sac malzeme üzerine 0,8 m gold paslanmaz. Donanım: Işıklı power led logo (Akrilik), fan ve klima ile soğutma, elektrostatik boya ve gold kaplama.

İNDOOR Duyuru ve Tanıtım Kioskları

Tanıtım ve reklam kioskları firmanızın istediğiniz lokasyonuna tekerlekli taşınabilme kolaylığı ile istediğiniz yere sabitleyebilirsiniz.Ekran: 75'' Taşıyıcı şase:40x40 metal kutu profil. Giydirme: 2 mm sac malzeme üzerine, 5 mm bükümlü pleksi malzeme. Donanım: Işıklı power led logo, fan ve klima ile soğutma, elektrostatik boya.

Çift Yönlü İNDOOR Kiosk

Daha çok alışveriş merkezlerinde tercih edilen bu totem kiosklar, çift yönlü ekran olması sebebiyle reklam ve tanıtımlarınızın daha çok insan tarafından görünmesini sağlar.Ekran:65'' Taşıyıcı şase: 40x40 metal kutu profil. Giydirme: 2 mm sac malzeme ve 0.5 paslanmaz gold malzeme. Cam: 4+4 extra clear temperlı boyalı cam. Donanım: Fan ve klima ile soğutma. Özel üretim olduğundan bu oval kiosk istenildiğinde modifiye edilebilir.

Pleksi VideoWall Ekran Giydirme

VideoWall görüntüleme sistemlerinde açıkta kalan kablo ve ana taşıyıcıların gizlenmesi için giydirme uygulamaları yapılmaktadır. Biz bu uygulamaları yaparken video wall sistemlerin hassasiyet değerlerini bilerek yapıyoruz. Perojelerinizde sizden destek alabilirsiniz. Taşıyıcı: 40x60 kutu profil. Giydirme: 10 mm demonte pleksi malzeme.

VideoWall Ekran Giydirme Borsa İstanbul

VideoWall görüntüleme sistemlerinde açıkta kalan kablo ve ana taşıyıcıların gizlenmesi için giydirme uygulamaları yapılmaktadır.Biz bu uygulamaları yaparken video wall sistemlerin hassasiyet değerlerini bilerek yapıyoruz.Perojelerinizde sizden destek alabilirsiniz.

OUTDOOR Kiosk

Su, toz ve olumsuz dış mekan koşullarından etkilenmeyen bu özel yapım kiosklarla topluma açık alanlarda, firmanızın duyuru ve ürün tanıtımlarında kullanıp, marka değerinizi yükseltebilirsiniz.Dış üniteler su geçirmez dikişler ile tasarlanmış ve iç bileşenlerin korunması için iç duvarları izole edilmiştir.Ekran:55'' Sağlam Malzeme:Elektroliz Çelik "G90 Daldırma Galvaniz" en iyi korozyon direnci sağlar. Bu ön işlem çelik son derece dayanıklı ve geri dönüştürülebilir. Isıtma ve Soğutma: Doğru HVAC birimi entegre tepe güvenilirliği için en uygun sıcaklık ve nem düzeylerini korumaktadır.

İNDOOR vitrin Kiosk

Mağaza showroom larınız için tasarlanmış, düz çizgilere sahip bu kiosk ile ürün tanıtımlarınızı görsel showa çevirip daha çok müşteriye ulaşmayı sağlayabilirsiniz. Ekran:75'' Taşıyıcı: 20x40 kutu profil. Giydirme: 2 mm sac malzeme. Donanım: Fan, Ayna, gizlenmiş sabitlenebilir ankraj aparatları.

2005 - massivodeck design studio | massivodeck